BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Keliaujančios raidės 2009“

išvyka į „Akademijos“ galeriją vyko spalio 16d. per 11kl. 7-8 grafinio dizaino pamoką.

 Į galeriją ėjo apie 20 grafinio dizaino grupės 11-okų. Galerijoje ir Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje tuo metu buvo eksponuojama tarptautinė kaligrafijos ir tipografikos paroda „Keliaujančios raidės 2009“. Pristatomi 42 autorių, dailininkų ir dizainerių darbai, kuriuose naudojamos, kuriamos ar konceptualiai perkuriamos raidės. Išvykos tikslas-pamatyti garsių pasaulinio lygio menininkų darbų (kaligrafija įeina į grafinio dizaino programą ).
Parodoje dalyvauja 24 autoriai iš Lietuvos: Indrė Aleliūnaitė, Ieva Babilaitė, Marius Bartkus, Eglė Ganda Bogdanienė, Greta Grendaitė, Albertas Gurskas, Zita Inčirauskienė, Saulius Jarašius, Robertas Jucaitis, Audrius Klimas, Rimvydas Kepežinskas, Aldona Keturakienė, Elvyra Katalina Kriaučiūnaitė, Lidija Kuklienė, Gediminas Lašas, Bronius Leonavičius, Aušra Lisauskienė, Marija Marcelionytė, Mindaugas Petrulis, Jurga Radžiuvienė, Marija Sinkevičienė, Mindaugas Tendziagolskis, Kęstutis Vasiliūnas, Eglė Vengalytėš. Iš Suomijos - aštuoni autoriai. Likusieji 10 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių: iš Izraelio , Australijos,  Ukrainos, Vokietijos, Prancūzijos.
pamatėme tikrai daug įdomių darbų. mokiniai turėjo apžiūrėti parodą, išsirinkti labiausiai patikusį darbą ir savo pasirinkimą trumpai pristatyti kitiems ( kodėl patiko? kas krito į akis? ir pan.)
tai tiek

jolita

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą